اتصال دوربین مدار بسته به اینترنت
آموزش نحوه اتصال دوربین مدار بسته به اینترنت

اتصال دوربین مدار بسته به اینترنت

اگر قصد مسافرت دارید، یکی از فرصت هایی که اینترنت و فناوری اطلاعات پیش روی شما قرار می دهد دسترسی لحظه به لحظه به تصاویر دوربین مدار بسته منزل یا محل کارتان است. با اتصال دوربین مداربسته خود به اینترنت امکان مشاهده تصاویر در گوشی یا لپتابتان فراهم می شود. برای این کار  مراحل زیر را دنبال نمایید.

فروش انواع پکیج دزدگیر کلاسیک ایرانی و خارجی در سایت پیشرو نیرو به همراه نصب

مراحل اتصال دوربین مدار بسته به اینترنت

 • در ابتدا بررسی کنید که آیا اتصال اینترنت دارید یا خیر. می توانید با وصل کردن روتر به رایانه شخصی خود، آن را بررسی کنید.
 • پس از تأیید، می توانید سخت افزار را به برق وصل کنید، مانیتور، اینترنت و دوربین های امنیتی را در DVR خود وصل کنید. دستگاه را روشن کنید. پیام ها روی صفحه ظاهر می شوند و از شما می خواهند که وارد شوید.
 • پس از ورود به سیستم، به منوی اصلی دسترسی خواهید داشت که قادر هستید برخی از گزینه ها را تغییر دهید. اگر تنظیمات را انجام دهید، تنظیمات شبکه را پیدا خواهید کرد که می توانید آن را پیکربندی کنید.
 • مطمئن شوید که DVR یک آدرس IP یکتا برای شبکه خود دارد. اگه همین آی پی رو گذاشتی به عنوان دستگاه دیگری در شبکه خود آدرس دهید، کار نمی کند و به شما می گوید که نامعتبر است.
 • اگر از پورت ۸۰ استفاده می کند، پورت HTTP را تغییر دهید. بسیاری از ارائه دهندگان خدمات اجازه استفاده از پورت ۸۰ را نمی دهند.
 • Max Connections تعداد افرادی را نشان می دهد که می توانند به طور همزمان وارد دستگاه DVR شوند. شما می توانید آن را به میل خود تغییر دهید!

مرحله لاگین روتر

 • می‌توانید تنظیمات دیگر را همان‌طور که هستند رها کنید و پس از اتمام، ذخیره را انتخاب کنید. سپس به رایانه شخصی خود بروید و روتر خود را در مرورگر پیش فرض خود وارد کنید. آدرس IP پیش فرض روتر خود را در نوار URL مرورگر وارد کنید. این شما را به لاگین روتر خود می برد، جایی که باید رمز عبور خود را وارد کنید.
 • پس از ورود به مدیریت روتر، بخش امنیت را انتخاب کنید و تب Apps and Gaming را جستجو کنید. زیر آن برگه جایی است که Single Port Forwarding را پیدا خواهید کرد که از آن برای اختصاص دستگاه DVR خود استفاده می کنید. یک انتقال تک پورت جدید اضافه کنید و جزئیات مورد نیاز را اضافه کنید. شما می توانید پورت خارجی و داخلی را بر اساس ارقام پورت HTTP خود نام گذاری کنید.
 • آدرس IP دستگاه DVR خود را در قسمت IP دستگاه اضافه کنید. پس از این، Enabled را انتخاب کنید تا به درستی به جلو منتقل شود. اگر بخواهید به دستگاه DVR به صورت خارجی وصل شوید، این کار می کند.

اتصال دوربین های مدار بسته به اینترنت از طریق نرم افزاز تلفن همراه

 • اگر از نرم افزار از طریق تلفن همراه استفاده می کنید، باید پورت های موجود را به دستگاه DVR اضافه کنید. یک انتقال تک پورت جدید دیگر اضافه کنید و در پورت TCP اضافه کنید. این یکی دیگر از فرآیندهای اتصال دوربین مدار بسته DVR است.
 • ارقام پورت TCP را زیر پورت داخلی و خارجی وارد کنید. آدرس IP دستگاه DVR را در IP دستگاه اضافه کنید. همین کار را برای اضافه کردن پورت UDP انجام دهید.
 • آدرس IP DVR خود را در تب URL وارد کنید. این آدرس IP داخلی شما می شود و شما را به وب سرویس می برد. اگر برای اولین بار است که وارد وب سایت می شوید، ممکن است از شما بخواهد که نرم افزار مورد نیاز را نصب کنید.
 • پس از نصب، مشخصات ورود به سیستم DVR خود را وارد کنید. سپس شما را به سرویس ورود به سیستم DVR خود می برد. و بس! این فرآیند گام به گام برای پاسخ به سؤال شما است، “چگونه DVR دوربین امنیتی خود را به اینترنت وصل کنم”؟

شما مسیر طولانی را در مسیر یادگیری نحوه اتصال DVR دوربین امنیتی به اینترنت طی کرده اید. تنها کاری که اکنون باید انجام دهید این است که این مراحل را اعمال کنید. در نهایت می توانید از ایمنی اموال خود در هر زمان و هر مکان اطمینان حاصل کنید. چه از طریق تلفن یا هر دستگاه دیگری، می‌توانید ببینید در محل شما چه می‌گذرد. امنیت کسب و کار شما بالاخره در دسترس شماست.