نکات خرید دزدگیر اماکن

نکات خرید دزدگیر اماکن

دزدگیر به عنوان یکی از تجهیزات امنیتی کاربرد بسیار زیادی داشته و اغراد مختلف برای نصب در امکان از دزدگیر بهره مند می شوند. این محصول در نمونه های مختلفی ساخته شده است، که هر کدام از آن ها از قابلیت های متفاوتی بهره مند هستند، از این رو حین خرید دزدگیر اماکن باید به چندین نکته تواجه داشت تا یک محصول کاربردی مطابق با مکان مورد نظر خریداری شود. این نکات بر قابلیت های دزدگیر معطوف می باشد.  در مبحث نکات خرید دزدگیر اماکن خواهشمندیم ما را همراهی کنید.

 

فاکتور های موثر در انتخاب دزدگیر امکان مناسب

قابلیت هایی که دستگاه دزدگیر امکان از جمله مواردی است که هنگام خرید دستگاه به آن توجه می شود. اما نه تنها دزدگیر بلکه ویژگی مکانی که برای آن دزدگیر تهیه می شود نیز اهمیت دارد. دزدگیر ها بایستی کاملا با فضای مکان مطابقت داشته باشند. از این رو مساحت، تعداد درب ورودی، نوع متریال بکار رفته در ساختمان از موارد با اهمیت می باشند. در ادامه ویژگی و قابلیت های دزدگیر ها را مورد بررسی قرار می دهیم.

  1. دزدگیر اماکن با قابلیت برقراری تماس: عملکرد دزدگیر ها بدین صورت است که هنگام تشخیص رفتار و حرکت غیر عادی که توسط مگنت و حسگر چشمی تشخیص داده شده است، آلارم و آژیر مخصوصی را پخش می کند. دزدگیر اماکن با قابلیت برقراری تماس، علاوه بر ایجاد صدا، در لحظه یک تماس با گوشی تلفن همراه بر قرار کرده و برای اطلاع رسانی محدود به مکان خاصی نیست.
  2. دزدگیر امکان فاقد قابلیت برقراری تماس: این مدل از دزدگیر بسیار ساده عمل می کند و تنها با ایجاد سر و صدا حضور افراد غیر مجاز در محوطه را اطلاع رسانی می کند. این دزدگیر خاص تنها افرادی را درگیر می کند که صدای آژیر را می شنوند و کاملا محدود به مکان می باشد.
  3. دزدگیر دارای سنسور وایرلس: سنسور های مختلفی در کنار دزدگیر وجود دارد که وظیفه ی آن ها شناسایی هر گونه حرکت مشکوک می باشد. بعضی از دزدگیر ها از سنسور های بی سیم پشتیبانی می کنند که برای برقراری ارتباط میان اجزا تشکیل د
  4. هنده سیستم امنیتی نیازی صرف هزینه های گزاف و سیم کشی های طولانی ندارد. البته لازم به ذکر است که میفیت این نمونه پایین تر بوده و قابلیت هک آن ها وجود دارد.
  5. دزدگیر دارای سنسور سیم دار: برای اتصال مگنت، چشمی و حسگر های مختلف به دستگاه دزدگیر نیازمند سیم و کابل های مخصوص می باشد. قیمت این سیستم پایین تر از نمونه ی وایرلس آن می باشد، اما هزینه های سیم کشی به دلیل خرید متراژ بالای سیم و نصب آن ها گران تر خواهد بود. با این وجود این نمونه کاملا قابل اطمینان می باشد و احتمال هک آن کاهش یافته است.

مواردی که ذکر شد، جزو نکات خرید دزدگیر اماکن می باشد. تمامی  ویژگی های محصول باید مطابق خواسته های شما و هم چنین انتظارتان از دستگاه باشد. هنگامی که با هدف خرید دزدگیر اماکن، این محصول را مورد ارزیابی قرار می دهید، اولویت شما انتظارتان از دستگاه دزدگیر و برقراری امنیت باشد. علاوه بر آن شرایطی که دارید نیز تعیین کننده ی نوع دزدگیر خواهد بود. به عنوان مثال در صورتی که دارای حیوانات خانگی هستید، بهتر است از چشمی و سنسور های وزنی استفاده کنید.

مرکزی که برای تامین دزدگیر به آن مراجعه می کنید نیز بسیار مهم است. دزدگیر اماکن در برند های مختلفی ساخته و راهی بازار شده است. بهتر است تنها از مراکزی دزدگیر را خریداری کنید که دارای محصولات به روز، با کیفیت و اورجینال هستند. می توان به قطعیت بیان کرد که یکی از نکات خرید دزدگیر اماکن محلی است که برای تامین کالا بدان جا مراجعه می کنید.

 

کلام پایانی

دزدگیر ها جزو لوازم الکترونیکی می باشند که با هدف برقرای امنیت انواع مختلف اماکن ساخته شده اند. این محصول در ورژن های متعدد و هم چنین برند های متفاوتی ساخته شده اند. هر کدام از این سخه ها از یک الی چند قابلیت های جدید پیروی می کنند. اگر دستگاه فاقد چنین دستگاهی باشد، قطعا عملکرد آن با مشکلات زیادی مواجه خواهد شد. از این رو باید به نکات خرید دزدگیر اماکن توجه کافی داشته باشیم. تا یک محصول کاملا با کیفیت، اورجینال و درجه یک را بتوان خریداری کرد.