نحوه ریکاوری دوربین مداربسته

گاهی وقت ها پیش می آید که ناخواسته و اتفاقی فیلم دوربین مدار بسته شما به طور کامل پاک می شود و از بین می رود. قطعاً با چنین رخدادی افراد آشفته و پریشان می شوند و نمی دانند که در آن لحظه چگونه باید به ریکاوری کردن دوربین بپردازند. بر طبق باور برخی از افراد راهی برای بازیابی فیلم دوربین مداربسته وجود ندارد؛ اما خوشبختانه باید گفت که راه های زیادی وجود دارد که شما به کمک آن ها می توانید دوربین مداربسته تان را ریکاوری کنید. در این مقاله با ما باشید تا نحوه ریکاوری دوربین مداربسته را مورد بررسی قرار بدهیم.

 

راه های ریکاوری کردن دوربین مداربسته

  1. مشاهده کردن فایل های پشتیبان
  2. استفاده کردن از نرم افزارهای بازیابی فیلم دوربین مداربسته
  3. به کار بردن سرویس Data Recovery
  4. در سطل زباله دستگاه گیرنده خود را جستجو کنید
  5. استفاده از File History
  6. از تکنسین های باتجربه درخواست کمک کنید

 

راه های ریکاوری کردن دوربین مداربسته

 

مشاهده کردن فایل های پشتیبان

دوربین های مداربسته دارای قابلیت های متفاوتی از جمله درگاه کارت حافظه یا فضای ابری و یا سرورهای FTP هستند. این قابلیت ها امکان ذخیره فیلم های دوربین را در چند فضای مجزا به کاربران می دهد. از این رو هر یک از افراد می توانند، هر یک از تصاویر پاک شده دوربین را در فضاهای دیگر دریافت کنند. برای ریکاوری کردن فایل های پاک شده، می توانید از کارت حافظه یا سرور FTP فایل های پاک شده را مشاهده کنید.

 

استفاده کردن از نرم افزارهای بازیابی فیلم دوربین مداربسته

یکی دیگر از راه های نحوه ریکاوری دوربین مداربسته، به کار بردن نرم افزارهای مخصوص می باشد. در واقع نرم افزارهای ریکاوری در صورتی که فایل های حذف شده تان هیچ نسخه پشتیبانی نداشته باشید، می توانند کمک به سزایی در بازیابی فیلم دوربین بکنند. اگر می خواهید از چنین راهی برای ریکاوری کردن استفاده کنید، باید در ابتدا هارد درایو و یا کارت حافظه را به لپ تاپ وصل کنید. سپس نرم افزار مورد نظر را نصب کنید و در آخر برای برگشتن فیلم و اطلاعات دوربین مداربسته اقدام نمایید.

 

استفاده کردن از نرم افزارهای بازیابی فیلم دوربین مداربسته

 

به کار بردن سرویس Data Recovery

توجه داشته باشید که ضربه دیدن دستگاه گیرنده شما می تواند، باعث پاک شدن تمامی حافظه دوربین و یا بخشی از آن شود. بعضی وقت ها پیش می آید که ضربه به دستگاه NVR و یا DVR می تواند باعث از بین رفتن تصاویر دوربین مداربسته شود. در چنین شرایطی راهکاری که به شما عزیزان توصیه می کنیم، این است که از خدمات معتبر ریکاوری دوربین مداربسته درخواست کمک نمایید.

 

در سطل زباله دستگاه گیرنده خود را جستجو کنید

در صورتی که از shift+delete در پاک کردن فیلم دوربین استفاده نکرده باشید، فیلم در قسمت سطل زباله دستگاه DVR قرار دارد. لذا بهتر است که قبل از هر چیزی برای ریکاوری کردن دوربین مداربسته، قسمت سطل زباله را به طور کامل بررسی کنید.

 

استفاده از File History

زمانی که قابلیت بک آپ دستگاه گیرنده فعال باشد، شما می توانید از این راه برای بازیابی برنامه های دوربین استفاده کنید. نحوه ریکاوری دوربین مداربسته با استفاده از File History به ترتیب زیر می باشد.

  • عبارت Restore Your File with File History را در قسمت سرچ ویندوز نوشته و جستجو کنید.
  • فایل مورد نظر خود را جستجو کنید.
  • بعد از اینکه فایل خود را پیدا کردید، روی گزینه Restore کلیک کنید. از این طریق می توانید فایل حذف شده خود را در همان جا ذخیره کنید.

 

از تکنسین های باتجربه درخواست کمک کنید

اگر هیچ کدام از روش های بالا برای ریکاوری کردن دوربین مدار بسته جواب نداد. بهتر است که حتماً از تکنسین های ماهر و قابل اعتماد کمک بخواهید تا در ابتدا پی به ریشه و دلیل اصلی پاک شدن تصاویر ببرد و در مرحله بعد اقدام به ریکاوری کردن دستگاه مورد نظر شما نماید.

 

از تکنسین های باتجربه درخواست کمک کنید

 

آخرین کلام

در آخر مقاله با خوشحالی تمام باید گفت که هنگام پاک شدن فایل ها و فیلم های دوربین مداربسته، ناراحتی به دلتان راه ندهید و خیلی راحت به کمک این روش های ذکر شده، اطلاعات مورد نظر را بازگردانید و دوربین مداربسته خود را ریکاوری کنید. امیدواریم که مطالب فوق برای شما عزیزان کاربردی و مؤثر واقع شود.

 

 

مشاهده نسخه Pdf: نحوه ریکاوری دوربین مداربسته