دوربین برای کار خانه
مناسب ترین دوربین برای کار خانه

مناسب ترین دوربین برای کار خانه

خرید بهترین  دوربین برای کار خانه یکی از مکان هایی که تقاضای بسیاری برای خرید و نصب دوربین های مدار بسته با آن مواجه هستند، کارخانه ها در جهت تامین امنیت از سوی مدیران خود می باشند.

مدیران کارخانه ها برای اینکه از وجود امنیت برای تجهیزات و ابزار آلات گران قیمت آسوده خاطر باشند، به سمت خرید بهترین دوربین مدار بسته می روند.

تمام سعی خود را در این مقاله می کنیم تا اطلاعات کافی در مورد خرید بهترین دوربین مدار بسته را در اختیار شما قرار دهیم. با مراجعه به فروشگاه اینترنتی پیشرو نیرو بهترین نوع دوربین برای کارخانه را انتخاب کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت دزدگیر اماکن و نصب دزدگیر برای کارخانه خود تماس بگیرید.

معیار انتخاب برای خرید دوربین مدار بسته برای کارخانه

کارخانه ها به دلیل وجود ابزار آلات و تجهیزات گران قیمت، نیازمند دوربین های مدار بسته برای حفاظت از این ابزار آلات هستند. اما برای انتخاب دوربین و خرید بهترین دوربین مدار بسته، باید یک سری معیار را در نظر بگیرید. این معیار ها عبارت است از:

۱) مقاومت بالا: دوربینی که برای کارخانه انتخاب می کنید، از مقاومت بالایی برخوردار باشد‌. در هنگام برخورد یک  شیء محکم و سنگین و یا هر گونه اتفاقی که امکان دارد در کارخانه رخ دهد، موجب خرابی دوربین نشود.

۲) سیستم های دوربین مدار بسته: در زمان انتخاب دوربین برای کار خانه توجه کنید که دوربین از وضوح تصویر و رزولوشن بالایی برخوردار باشد و تصاویر با تمام جزئیات ثبت شوند. دوربین های آنالوگ به دلیل پایین بودن کیفیت تصاویر در زمان ثبت، مناسب کارخانه ها نیستند.

۳)  زاویه دید دوربین مداربسته: کارخانه ها گاهی به طور شبانه روز کار می کنند و دستگاه های موجود نیاز به مراقبت دارند. به دلیل وجود این مسائل در زمان انتخاب و خرید بهترین دوربین مدار بسته، پوشش دهی کامل فضا کارخانه را باید در نظر بگیرید.

 ۴) برند دوربین مداربسته در کارخانه: به علت وجود تجهیزات گران قیمت در کارخانه ها، وجود دوربین مدار بسته و دقت و کارایی آن از اهمیت بالایی برخوردار است؛ پس در زمان خرید دوربین، به سراغ برند های معروف و معتبر دوربین مدار بسته بروید.

این نوع از دوربین ها دارای کیفیت و طول عمر زیادی هستند که در صورت خراب شدن دوربین مدار بسته، شرکت و برند آن را ساپورت می کند.

بهترین مکان برای نصب دوربین در کارخانه

کارخانه ها با وجود تعداد کارگران زیاد که جهت کار در آن مکان حضور دارند، محیط شلوغی در طول روز و گاهی شب محسوب می شوند. برای حفاظت از جان این افراد و همچنین وسایل و تجهیزات، وجود دوربین مدار بسته برای کارخانه لازم و ضروری است.

برای نصب دوربین باید به سراغ مکان هایی بروید، که از نظر پوشش دهی تصویر مناسب باشد. بهترین مکان ها برای ثبت این تصاویر در کارخانه ها عبارت‌اند از:

  • نظارتی مستقیم بر خط تولید: با نصب دوربین مدار بسته در قسمت خط تولید کارخانه، امکان افزایش کیفیت کار کارگران، دستگاه و همین طور نظارت بر روی دستگاه ها وجود دارد. اگر زمانی خط تولید خراب و یا مختل شود، با وجود دوربین خیلی سریع متوجه این مسئله خواهید شد.
  • کنترل انبار: انبار محل نگهداری محصولات تولید شده در خط تولید کارخانه است، پس در زمان سرقت و دزدی، اولین مکان که سارق به آن سر می زند، انبار کارخانه است. اگر در این مکان دوربین مدار بسته نصب باشد، ممکن است از سرقت جلوگیری شود یا امکان شناسایی سارق بعد از سرقت و دزدی برای ما فراهم گردد.
  • کنترل ورود و خروج: افراد زیادی در طول روز از درب های ورودی و خروجی کارخانه استفاده می کنند. به منظور نظارت بر رفت و آمد ها؛ وجود دوربین مدار بسته در این بخش کارخانه الزامی است.
  • محیط پیرامون کارخانه: در تمامی کارخانه ها، نگهبان برای حفاظت از کارخانه وجود دارد، اما دوربین های مدار بسته کمک بسیار شایانی به نگهبانان در زمان سرقت یا هر اتفاق دیگری می کنند. یک سری دوربین مداربسته برای شب طراحی شده اند که وجود آن ها برای کارخانه ها لازم و ضروری است.

اهمیت وجود دوربین مناسب در کارخانه

به منظور افزایش ایمنی، بالا بردن کیفیت کارگران، کنترل کارکنان، نظارت بر خط تولید و جلوگیری از سرقت؛ وجود دوربین مداربسته لازم برای کارخانه است. با مراجعه به فروشگاه اینترنتی پیشرو نیرو، دوربین مداربسته که مناسب کارخانه باشد تهیه کنید و از کارآیی آن اطمینان حاصل نمایید.