بالا بردن امنیت فرزندان در منزل با تجهیزات امنیتی-وب سایت پیشرو
 بالا بردن امنیت فرزندان در منزل با تجهیزات امنیتی

 بالا بردن امنیت فرزندان در منزل با تجهیزات امنیتی

بسیاری از والدین به دلیل مشغله های کاری در اغلب ساعات روز در منزل حضور ندارند و باید در محل کارشان حضور پیدا کنند. اما حین انجام وظیفه ی خود نیز اطمبنان خاطر نداشته و فکرشان درگیر فرزندانشان می باشد. خوشبختانه در حال حاضر تکنولوژی سبب ساخت دستگاه های مجهز زیادی شده است که با استفاده از آن ها می تواند سبب بالا بردن امنیت فرزندان در منزل شد. اما دقیقا چه تجهیزاتی می توانند این امر مهم را به درستی انجام دهند. برای پاسخ به این سوال ابتدا لازم است تا مجموعه تجهیزات امنیتی را بیان کنیم، در ادامه مطلب همراه ما شوید.

 بالا بردن امنیت فرزندان در منزل با تجهیزات امنیتی-وب سایت پیشرومجموعه تجهیزات امنیتی

یک سری از تجهیزات امنیتی ساخته شده اند که کارایی زیادی داشته و نه تنها برای محیط کار، بلکه برای داخل ساختمان و منزل نیز می توان از آن ها استفاده کرد. این تجهیزات علاوه بر افزایش امنیت، سبب ابجاد رفاه و راحتی بیشتر نیز شده اند که به شرح زیر می باشند؛

  1. دزدگیر: شاید عجیب باشد که دزدگیر را برای خانه استفاده کنیم، اما دقیقا دزدگیر با هدف ایجاد امنیت برای منزل ساخته شده است. بسیاری از منازل به دلیل وسعت زیادی که دارند، درون آن ها راهی برای نفوذ افراد غیر مجاز پیدا خواهد شد. از این رو لازم است تا با استفاده از دزدگیر ها مانع آن ها شد. کودکان و فرزندان که تنها در خانه قرار دارند، با استفاده از دزدگیر امنیت بیشتری خواهند داشت.
  2. دوربین مداربسته: با نصب دوربین مداربسته مثل این است که پشت سرتان هم چشم دارید و می توانید از اتفاقاتی که در نبودتان رخ می دهد آگاه شوید. دوربین مداربسته با قابلیت اتصال به موبایل بسیار منحصر به فرد است، والدیت می توانند زمانی که در محل کارشان حضور دارند، فرزندان خود را مشاهده کنند و خیالشان از بابت آن ها راحت شود.
  3. سیستم اعلام حریق: یک سری تجهیزات وجود داشته که دارای سنسور خای مختلفی همچون تشخیض گرما و دود می باشد. زمانی که در منزل این دستگاه نصب شده باشد، در صورت کوچکترین آتشی سیستم به سرعت به والدین اطلاع رسانی می کند و هم چنین به صورت خود کار به پاشیدن آب مانع از تشدید آتش سوزی خواهد شد.
  4. آیفون تصویری : شاید آیفون تصویری به چشم یکی از تجهیزات امنیتی به شمار نیاید، اما کاملا برعکس است. آیفون تصویری به گوشی موبایل می تواند متصل شود و هنگامی که زنگ درب فشرده می شود، والدین از آن مطلع شده و می توانند چهره فرد را مشاهده کنند و در صورت لزوم با برقراری تماس از فرزند خود بخواهند تا درب را باز نکند.
  5. سیستم روشنایی: پنل هایی طراحی شده اند که می توان با استفاده از گوشی تلفن همراه فرمان روشنایی آن ها را صادر کرد. زمانی که کودکان فوبیای تاریکی دارند، والدین می توانند با ایجاد روشنایی مانع از ترس فرزندان خود شوند. البته این پنل ها دارای سنسور بوده و می توانند در صورت تشخیص تاریکی روشن شوند و از تاریک شدن فضا جلوگیری کنند.
  6. یو الکتریکی پی اس: یو پی اس یک منبع تغذیه می باشد که هدف آن جلوگیری از سوختگی دستگاه های برقی ناشی از نوسانات و ولتاژ برق می باشد. این دستگاه علاوه بر جلوگیری از سوختن تجهیزات منزل شما، از تحمل هزینه های زیادی جلوگیری کرده و مانع از دسترسی شما به فرزندتان از راه دور خواهد شد. تصور کنید که به دلیل نوسانات ولتاژ و مکشلات مشابه برق منزل کاملا قطع شده است. در چنین مواردی اگر فرزندتان تنها در منزل باشد، خواهد ترسید و با یا مشکل مواجه شده و هم چنین شما دیگر نمی توانید با استفاده از دوربین و تجهیزات دیگر به ایشان دسترسی داشته باشید. یو پی اس این فرصت را در اختیار شما قرار می دهد تا با جایگزین شدن منبع برق، مشکی ایجاد نشود.

مجموعه تجهیزات امنیتی-وب سایت پیشروکلام پایانی 

یکی از معضلات والدین زمانی است که در کنار فرزندانشان نیستند و امکان دسترسی به آن ها برایشان فراهم نیست. در چنین مواقعی نگرانی های زیادی به افکارشان هجوم می آورد که سبب از بین رفتن تمرکزشان خواهد شد. خوشبختانه برای رفع این مشکل تجهیزات زیادی اختراع شده است که بالا بردن امنیت فرزندان در منزل با تجهیزات امنیتی به واسطه ی آن ها فراهم می شود. در این مقاله چند نمونه از این تجهیزات به همراه کارایی که دارند را بیان کردیم، امیدواریم این مطلب را دوست داشته باشید.

کلام پایانی -وب سایت پیشرو