روش‌های ارسال

سرعت خرید را لمس کنید

خرید مطمئن رو تجربه کنید

کالا های بزرگ:کالاهایی که وزنشان از ۱۰ کیلوگرم بیشتر باشد به عنوان کالاهای بزرگ قلمداد میشود که معمولا سایز آنها ۳۵*۴۵*۶۵ می باشد.
کالاهای متوسط:کالاهایی که وزنشان مابین ۵ تا ۱۰ کیلوگرم باشد کالاهای متوسط قلمداد میشود که سایزشان در حدود ۲۰*۲۵*۳۰.
کالاهای کوچک:کالاهایی که وزنشان از ۵ میلوگرم کمتر است و معمولا سایزشان در حدود ۲۰*۲۰*۱۰ میباشد
به دلیل اینکه ۱۵ درصد محصولات شرکت پیشرونیرو در ردیف کالاهای بزرگ،۳۵ درصد در ردیف کالاهای متوسط و ۵۰ درصد در ردیف کالاهای کوچک قرار دارد محدودیتی در ارسال کالاها به مشتریان وجود دارد از این لحاظ که شرکت های پستی مانند شرکت پست ملی و شرکت تیپاکس محدودیتی در خصوص ارسال کالاهای متوسط و بزرگ را دارند لذا این نوع سفارشات از طریق باربری ارسال میشود.
پیگیری سفارش
ارسال کالاهای کوچک به محض ارائه به دفاتر خدمات پستی شرکت ملی پست و یا دفاتر تیپاکس کد پیگیری مرسوله برای مشتری از طریق پیامک ارسال میشود.
ارسال کالاهای بزرگ و متوسط از طریق باربری،قبل از ارسال محموله با مشتری هماهنگی های لازم را انجام داده سپس بار را ارسال میکنیم و مشخصات پیگیری را از طریق پیامک و یا ایمیل به مشتریان گرامی ارسال میکنیم.
ارسال از طریق تیپاکس در روز های عادی ۱ تا ۳ روز کاری به صورت درب به درب زمان برده که این امر برای شرکت ملی پست هم صدق میکند.
مشتریان گرامی در حین ثبت سفارش میتوانند در بخش توضیحات ذکر نمایند که مایلند از چه طریقی محموله برایشان ارسال گردد.
پیگیری ارسال مرسولات از شرکت ملی پست:tracking.post.ir
پیگیری ارسال مرسولات از تیپاکس:tipaxco.com

هزینه های ارسال

کالاهای کوچک:برای کالاهای کوچک تا سقف پنج میلیون ریال هزینه ارسال برعهده مشتری میباشد و برای بیشتر از پنج میلیون ریال هزینه ارسال برعهده مجموعه پیشرو نیرو می باشد.
کالاهای متوسط:هزینه ارسال این دسته از محموله ها با مشتریان هماهنگی های لازم را ارائه خواهیم داد.
کالاهای بزرگ:هزینه ارسال این نوع محموله بر عهده مشتریان می باشد