امتیازات این مقاله تاکنون : 5
شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
اشتراک گذاری برای دوستان و همراهان

چگونه دستگاه شنود را پیدا کنیم؟

تاریخ آخرین به روز رسانی : ۱۴۰۲/۱/۲۱ دوشنبه
چگونه دستگاه شنود را پیدا کنیم؟
چکیده این مقاله: چگونه دستگاه شنود را پیدا کنیم؟
  • زمان مطالعه : 6 دقیقه
  • 0 نظر
  • 13 بازدید

چگونه دستگاه شنود را پیدا کنیم؟

اگر فکر می کنید، صدای تان ضبط می شود؛ یا افرادی در تعقیب شما هستند، بیش از اندازه حساسیت نشان ندهید. سعی کنید؛ آرامش و خونسردی تان را به دست بیاورید.

پیدا کردن دستگاه های جاسوسی هم چون دستگاه شنود، بسیار سخت و مشکل است؛ لذا این گونه از تجهیزات در سایز و اندازه های بسیار کوچک تولید می شوند.

اگر تمایل دارید، در رابطه با دستگاه های شنود اطلاعات موثقی کسب کنید؛ با ما تا پایان این مقاله همراه شوید.

برای خرید اعلام حریق زیتکس می تواند از ما کمک بگیرید تا بهترین قیمت را بخرید.

دستگاه شنود چیست؟

اگر شما از قشر مرفه جامعه هستند و جزء افراد مهم جامعه به حساب می آیید؛ مطمئن باشید، دشمنان تان حتی برای دانستن کوچک ترین اطلاعات درباره شما، دست به کار های بی شرمی می زنند.

اطلاعات، مهم ترین ملاک برای نابودی یک شخص یا یک ملت است. به همین خاطر افراد مهمی هم چون سیاست مداران در تلاشند، با افراد کمی ارتباط می گیرند؛ زیرا امکان دارد صمیمی ترین دوست شان، یک روزی دشمن شان شود.

در گذشته، بیشتر دادگاه ها با استفاده از فایل های صوتی به سد انجام می رسیدند؛ اما امروزه در دادگاه ها، فایل های صوتی از ارزش بسیاری برخوردار نیستند، زیرا اغلب افراد برای تبرئه کردن خودشان از تقلید صدا بهره می گیرند.

با این حال هنوز هم با گذر این همه سال برخی از مردم از دستگاه شنود استفاده می کنند. دستگاه شنود، با این که بسیار کوچک است؛ اما از قابلیت های وحشتناکی برخوردار می باشد.

دستگاه شنود، همانند تلفن های بی سیم عمل می کنند؛ اما با این تفاوت که صدا را بر نمی گرداند، بلکه تنها به دستگاه پشتیبان انتقال می دهد. از دستگاه شنود در مکان هایی مانند اداره پلیس استفاده می شود. ضبط صدا بدون اجازه از فرد، غیر قانونی است و پیگرد قانونی دارد؛ به همین خاطر، از انجام چنین کار هایی صرف نظر کنید.

تکنیک هایی برای کشف دستگاه شنود

افراد معتقدند، پیدا کردن دستگاه شنود غیر ممکن است. اما این نظریه کاملا اشتباه می باشد؛ لذا، با این که پیدا کردن این محصول تا حدودی سخت است، اما غیر ممکن نیست. برای کشف دستگاه شنود در خانه یا محیط کار تان تنها نیاز به تمرکز و دقت بالا دارید. بنابراین سعی کنید، قبل از انجام هر کاری خونسردی تان را به دست بیاورید.

برخی از کارساز ترین تکنیک ها برای کشف دستگاه شنود، عبارتند از:

  • جست و جوی خانه و ماشین برای پیدا کردن شنود:

همانطور که در فیلم و سریال های تلویزیونی مشاهده کرده اید؛ اغلب اوقات دستگاه شنود را در جا های تاریک و غیر قابل دسترس نصب می کنند. بنابراین بیشتر زیر میز، زیر صندلی، پشت آیینه، زیر مبل و… را بگردید.

  • دستگاه ضد شنود:

برترین راه کار برای پیدا کردن شنود، دستگاه ضد شنود می باشد. از آن جایی که دستگاه ضد شنود سبک و قابل حمل است؛ شما می توانید به راحتی در کمترین بازه زمانی، شنود هایی که در خانه یا محیط کار تان نصب شده را پیدا و نابود کنید.

  • استفاده از تلفن همراه برای شناسایی دستگاه شنود:

اگر زمان لازم برای خرید دستگاه ضد شنود را ندارید. می توانید از موبایل هایتان برای شناسایی دستگاه شنود، بهره بگیرید. برای این کار، اول تمام دستگاه های الکترونیکی را از پریز برق جدا کنید؛ سپس به یکی از عزیزان تان زنگ بزنید و از او بخواهید در محیطی آرام بدون هیچ گونه سر و صدایی قرار گیرد.

سپس در محیط کار یا خانه حرکت کنید، هر گاه نویزی از طرف دستگاه بر تلفن تان وارد شود؛ صدای شما با مشکل انتقال پیدا می کند. به همین خاطر می توانید بدون هیچ گونه هزینه ای، دستگاه شنود را بیابید. برای پیدا کردن دستگاه شنود در ماشین نیز می توانید از این راهکار استفاده کنید.

کلام آخر

به هیچ وجه برای تهدید دیگران از دستگاه شنود استفاده نکنید؛ حتی اگر آن فرد بدترین دشمن شما باشد. خرید و فروش دستگاه شنود، غیر قانونی و اشتباه است. اگر عزیزان شما در این زمینه فعالیت می کنند، در تلاش باشید؛ او را از این کار منصرف کنید، زیرا ضبط صدای افراد بدون اجازه  آن ها پیگرد قانونی دارد.

اگر احساس کردید، در خانه یا محیط کار صدای تان ضبط می شود؛ قبل از هر اقدامی، خشم خود را کنترل کنید و سپس با استفاده از تکنیک های گفته شده به جست و جوی آن بپردازید.

درخواست مشاوره

برای مشاوره با متخصصان جهت خرید سیستم های حفاظتی و امنیتی منزل لطفا شماره خود را وارد نمایید، تا به صورت رایگان و در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

درج نظر

مدیران سایت در اسرع وقت نظر شما را درج می کنند. در صورت سوالی بودن مطلب شما، به آن به نحو احسنت پاسخ داده خواهد شد.

هنوز هیچ دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است

تمامی حقوق مادی و معنوی اپلیکیشن و سایت، برای گروه پیشرو نیرو محفوظ می‌باشد. گروه طراحی و برنامه نویسی زریا