امتیازات این مقاله تاکنون : 5
شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
اشتراک گذاری برای دوستان و همراهان

راهنمای امنیت منزل و املاک

تاریخ آخرین به روز رسانی : ۱۴۰۲/۱/۲۱ دوشنبه
راهنمای امنیت منزل و املاک
چکیده این مقاله: راهنمای امنیت منزل و املاک
  • زمان مطالعه : 6 دقیقه
  • 0 نظر
  • 13 بازدید

با راهنمای امنیت منزل و املاک پیشرو نیرو، همراه شوید.

رعایت چند نکته ساده می‌تواند امنیت منزل و املاک را تا حد زیادی افزایش دهد.

امنیت منزل و املاک چگونه تأمین می‌شود؟

امنیت منزل و املاک چگونه تأمین می‌شود؟-وب سایت پیشرو نیرو

در و پنجره خانه‌تان را ببندید و قفل کنید، حتی اگر برای مدت کوتاهی بیرون می‌روید. بسیاری از سارقان از در و پنجره قفل نشده وارد منزل می‌شوند.

وقتی به خانه جدیدی نقل‌مکان می‌کنید، تمام قفل‌ها را عوض کنید.

برای مؤثرتر بودن سیستم هشدار، تمام سیم‌کشی‌ها را پنهان کنید. یک سارق حرفه‌ای به دنبال مکان‌هایی می‌گردد که بتواند سیستم امنیتی را قطع کند.

خانه شما نباید خالی به نظر برسد. در غیاب خود یک رادیو را روشن بگذارید. وجود یک‌صدا در خانه باعث ایجاد توهم حضور شخصی در خانه شود.

از تایمر برای روشن و خاموش‌کردن چراغ‌ها و رادیوها در زمانی که در خانه نیستید استفاده کنید.

شما میتوانید برای نصب و راه اندازی و اطلاع از قیمت دزدگیر اماکن از سایت پیشرو نیرو کمک بگیرید.

اگر کلیدهای خود را گم کردید، فوراً قفل‌ها را عوض کنید.

قبل از اینکه کلید خانه خود را برای چند ساعت به یک نظافتچی خانه بسپارید، مطمئن شوید که آن فرد صادق و خوش اعتبار است. اگر نظافتچی خانه از یک شرکت است، با آن شرکت تماس بگیرید و از بودن آن در منزل خود مطمئن شوید.

به‌جای نگه‌داشتن کلید یدکی در صندوق پستی، زیر فرش یا روی میخ پشت پارکینگ، کلید را در فویل بپیچید یا آن را در یک قوطی فیلم قرار دهید و در جایی دفن کنید که بتوانید به‌راحتی آن را پیدا کنید.

یادداشتی برای افراد خدماتی یا اعضای خانواده روی در نگذارید. این به‌عنوان یک برگه خوش آمد گویی برای سارقان عمل می‌کند.

اگر ورودی‌های خانه شما تاریک است، نصب روشنایی با آشکارساز مادون‌قرمز را در نظر بگیرید. اکثر دزدها از جاهای تاریک وارد می‌شوند.

با همسایگان خود در مورد افراد مشکوک یا اتومبیل‌های عجیب‌وغریب که در اطراف منزل یا املاک خود دیده‌اید صحبت کنید.

درختانی که در نزدیکی پنجره‌ها قرار دارند و ممکن است سارق را از دید محافظت کنند، می‌توانند نقص‌های بزرگی در طرح حفاظت از خانه شما باشند. طرح محوطه‌سازی خود را باتوجه به نیازهای حفاظتی خود در نظر بگیرید و آنها را کوتاه کنید.

از هر فروشنده ای که درخواست ورود به خانه شما را دارد، کارت شناسایی بخواهید. بسیاری از سارقان حرفه ای از این پوشش برای بررسی خانه ها استفاده می کنند.

نام کامل خود را روی صندوق پستی ننویسید و فقط از نام خانوادگی خود استفاده کنید.

اگر شخصی به درب منزل شما آمد و خواستار استفاده از تلفن برای تماس با مکانیک یا پلیس شد، در را قفل نگه دارید و خودتان تماس بگیرید.سگ‌ها عوامل بازدارنده خوبی برای سارقان هستند. حتی یک سگ کوچک و پرسروصدا می‌تواند در منزل شما مؤثر باشد.

اگر خانه دزدگیر دارد، آن را فعال کنید. بسیاری از صاحب‌خانه‌ها، روشن‌کردن دزدگیر را یک کار غیرضروری می‌دانند که آسایش همسایه‌ها را به خطر می‌اندازد. اما روشن بودن آن جلوی بسیاری از سرقت‌ها را گرفته است.

همسایه‌ها را بشناسید. یکی از بهترین اشکال امنیت منزل داشتن چشم‌های محافظ بیشتر برای تماشای املاک و خانه است. به‌خصوص زمانی که شما در محل کار یا در تعطیلات هستید.

درها و پنجره‌های قدیمی و فرسوده، اهداف آسان‌تری برای سارقان هستند. آنها را تعمیر و در صورت لزوم تعویض کنید. هنگام تعویض پنجره‌ها، بسیاری از شیشه‌های دوجداره و مقاوم در برابر شکستن را انتخاب کنید که امنیت بیشتری را فراهم می‌کنند.

عدم حضور خود را تبلیغ نکنید. از اعلام عمومی غیبت خود در شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید. در صورت عدم حضور چند روز یا بیشتر، تحویل نامه و روزنامه را متوقف کنید.

درب باز پارکینگ نیز دعوتی برای سارق است، حتی اگر صاحب‌خانه در خانه یا حیاط باشد. دزدیدن دوچرخه یا تجهیزات حیاط از پارکینگ فقط چند ثانیه طول می‌کشد .

اشیاء باارزش باید در خانه دور از دید قرار گیرند. جواهرات یا لوازم برقی که از طریق پنجره قابل‌مشاهده هستند ممکن است برای سارق بسیار وسوسه‌انگیز باشند. اشیاء باارزش باید در یک منطقه امن از خانه ذخیره شوند.

دوربین‌های مدار‌‌بسته امنیت منزل و املاک را تأمین می‌کنند

دوربین‌های مدار‌‌بسته امنیت منزل و املاک را تأمین می‌کنند-وب سایت پیشرو نیرو

مهم‌ترین و آخرین نکته برای راهنمای امنیت منزل و املاک، استفاده از دوربین‌های امنیتی است. در قسمت‌های مختلف بیرونی منزل این دوربین‌ها را نصب و برنامه آن را روی گوشی خود داشته باشید. اقدامات پیشگیرانه برای محافظت از دوربین‌های خود در برابر هکرها را نیز انجام دهید.

درخواست مشاوره

برای مشاوره با متخصصان جهت خرید سیستم های حفاظتی و امنیتی منزل لطفا شماره خود را وارد نمایید، تا به صورت رایگان و در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

درج نظر

مدیران سایت در اسرع وقت نظر شما را درج می کنند. در صورت سوالی بودن مطلب شما، به آن به نحو احسنت پاسخ داده خواهد شد.

هنوز هیچ دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است

تمامی حقوق مادی و معنوی اپلیکیشن و سایت، برای گروه پیشرو نیرو محفوظ می‌باشد. گروه طراحی و برنامه نویسی زریا