امتیازات این مقاله تاکنون : 5
شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
اشتراک گذاری برای دوستان و همراهان

روند رشد دوربین های مدار بسته در سال ۱۴۰۰

تاریخ آخرین به روز رسانی : ۱۴۰۲/۱/۲۱ دوشنبه
روند رشد دوربین های مدار بسته در سال ۱۴۰۰
چکیده این مقاله: روند رشد دوربین های مدار بسته در سال ۱۴۰۰
  • زمان مطالعه : 6 دقیقه
  • 0 نظر
  • 20 بازدید

روند رشد دوربین های مدار بسته در سال جدید

روزگار ما، عصر تکنولوژی و ارتباطات بوده که برای ایجاد و امکان امنیت در زندگی از سیستم هایی امنیتی بهره برده می شود. این سیستم ها شامل: دوربین های مدار بسته، ردیاب در انواع مختلف و دزدگیر ها هستند.

از آن زمان که در جهان علم هوش مصنوعی وارد شد، سیستم های امنیتی پیشرفته تر شدند و در مدت زمان کمی، با سرعت زیادی به پردازش اطلاعات پرداختند. در نتیجه اهمیت خرید و کاربرد دوربین های امنیتی در زندگی ما نمایان شد.

وجود دوربین های مدار بسته در حال حاضر به عنوان یکی از مهم ترین سیستم های امنیتی در زندگی ما از کاربرد بالایی برخوردار می باشد.‌ ساختار چند وجهی دوربین های مدار بسته در سال ۱۴۰۰، استاندارد های لازم برای امنیت را افزایش داده است.

خرید و نصب انواع دوربین برایتون توسط تیم پیشرو نیرو از همین جا اقدام کنید. برای اطلاع بیشتر تماس بگیرید.

فناوری دوربین مدار بسته در سال ۱۴۰۰

تازه ترین فناوری دوربین های مدار بسته مورد استفاده در سال ۱۴۰۰ به شکلی است که امنیت مستقل و نظارت فعال را در خود ادغام کرده است. سوالی که در این بخش شکل می گیرد این می باشد که آن چه از ادغام بیان کردیم، به چه معنی است؟

امنیت مستقل یعنی ایجاد امنیت در محل حادثه البته بعد از وقوع حادثه را شامل می شود. در توضیح نظارت فعال باید بگوییم که هر گونه پاسخ و جواب زنده ای از سوی سیستم های ایمنی موجود در محل حادثه و البته دوربین های مدار بسته را شامل می شود.

بر طبق آنچه که در فناوری جدید دوربین های مدار بسته ۱۴۰۰ وجود دارد، تمامی تصویر ها و فیلم هایی که از طریق سیستم های امنیتی ضبط می شوند، به شکل منظم و مداوم کد گذاری روی آنها انجام می گیرد.

تردد افراد غیر مجاز را از طریق الگوریتم های امنیت مستقل مورد شناسایی قرار می دهد. از طریق الگوریتم های موجود در نظارت فعال، امکان تشخیص حوادثی از قبیل دزدی و جنایت، آن هم به شکل خودکار را به ما می دهد.

مشخصه های دوربین های مدار بسته سال ۱۴۰۰

از جمله مشخصات دوربین مدار بسته ساخته شده در سال ۱۴۰۰، بیش تر شدن وضوح تصاویر و بالا بردن فناوری آنالوگ HD می باشد که امکان تشخیص چهره از طریق این فناوری نیز برای ما وجود دارد.

ایجاد تعادل نور در محیط و افزایش وضوح تصاویر از طریق فناوری WDR امکان پذیر است که یکی دیگر از انواع مشخصات دوربین مدار بسته سال ۱۴۰۰ می باشد.

اتصال شبکه در دوربین مدار بسته از طریق و مسیر فناوری POE امکان پذیر می شود و این امر سیستم امنیتی را افزایش می دهد. هوش مصنوعی،AL و MI از دیگر مشخصات دوربین های مدار بسته در سال ۱۴۰۰ هستند.

درباره هوش مصنوعی و عملکرد آن می توان با جرئت بسیار گفت که نقش مغز را در دوربین های مدار بسته دارد. دو فناوری هوش مصنوعی و MI با هم ادغام شوند، چشم دیجیتالی در دوربین های مدار بسته شکل می گیرد.

ساختار دوربین های مدار بسته با چشم دیجیتالی به گونه ای می شود که امکان تشخیص حادثه را حتی قبل وقوع آن به ما می دهد. هوش مصنوعی نیز به تنهایی در دوربین های مدار بسته، به تجزیه و تحلیل حوادث ذخیره شده می پردازند.

امنیت سایبری و دوربین مدار بسته

اول باید به سوال پاسخ بدهیم که “امنیت سایبری چیست؟” امنیت سایبری؛ امنیت اطلاعات، شبکه و اطلاعاتی که در فضای اینترنت امکان تجاوز بیگانه به حریم شخصی را شامل می شود.

اکنون کاربرد دوربین مدار بسته و همچنین اهمیت خرید این دوربین ها در این بخش معنا و مفهوم پیدا می کند.

از راه نصب دوربین های مدار بسته در محیط های مهم و پر اهمیت در سال ۱۴۰۰، پلیس های بسیاری از دزدان، اطلاعات را دستگیر کرده اند.

تهدید های سایبری از پیچیدگی بالایی برخوردار هستند، در سال های اخیر نیز افزایش یافته اند و تقریبا تمامی گروه های شغلی را مورد هدف قرار داده اند.

به کمک دوربین ها و سایر فناوری های امنیتی امکان شناسایی تهدید و مبارزه با آن، برای ما فراهم شده است.

کلام آخر

در این مقاله تمام کوشش خود را برای ارائه اطلاعات جدید درباره دوربین های مدار بسته در سال ۱۴۰۰ انجام دادیم. امیدواریم مطالب عنوان شده درباره اهمیت و کاربرد دوربین مدار بسته، را برای شما کافی بوده باشد.

درخواست مشاوره

برای مشاوره با متخصصان جهت خرید سیستم های حفاظتی و امنیتی منزل لطفا شماره خود را وارد نمایید، تا به صورت رایگان و در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

درج نظر

مدیران سایت در اسرع وقت نظر شما را درج می کنند. در صورت سوالی بودن مطلب شما، به آن به نحو احسنت پاسخ داده خواهد شد.

هنوز هیچ دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است

تمامی حقوق مادی و معنوی اپلیکیشن و سایت، برای گروه پیشرو نیرو محفوظ می‌باشد. گروه طراحی و برنامه نویسی زریاوب